Kasinn Apart Otel

3 Kişi 40m2 Amerikan Mutfak Banyo

Apart Açıklaması

Toplam 5 daire ve 1 çatı katından oluşan apart hotelimiz, 18 Haziran 2016 tarihinde hizmete girmiştir.
Dairelerimizin her biri 40 m2 olup; 1 yatak odası, 1 banyo, Amerikan mutfaklı salon ve balkondan oluşmaktadır. 3 kişi’nin konaklaması için uygun olan dairemizde; Led Tv, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, No Frost Buzdolabı, Ocak, Aspiratör, Elektrik Süpürgesi, Çay-kettle Makinesi, Saç Kurutma Makinesi, Ütü, Kahve Makinası, Ekmek Kızartma Makinası, 65 Litrelik Elektrikli Sofben, Klima (her odada), Balkon Mobilyası ve gerekli tüm mutfak gereçleri bulunmaktadır.
Yatak odasında tek kişilik iki yatak mevcut olup, talep edilmesi halinde çift kişilik olacak şekilde birleştirilebilir. Salon kısmında, açıldığında 1.60cm eninde yatak olabilen bir çekyat sofa bulunmaktadır. İlk girişte çarsaf ve havlu takımları verilmektedir.
Ücretsiz WIFI erişimi sunan Kasinn Apart Hotel, Kaş Otogarı'na 200 mt., Kaş Meydanına 50 mt. ve Kaş Yat Limanı’na 400 mt. uzaklıktadır.

Dairelerimiz

Çatı Katı Dairemiz

Apart Özellikleri

Mutfak

Bulaşık Makinesi, Frost Buzdolabı, Ocak, Aspiratör, Çay-kettle Makinesi, Kahve Makinası, Ekmek Kızartma Makinası ve gerekli tüm mutfak gereçleri

Banyo

Çamaşır Makinesi, Saç Kurutma Makinesi, 65 Litrelik Elektrikli Sofben

Lokasyon

Kaş Otogarı'na 200 mt, Kaş Meydanına 50 mt. ve Kaş Yat Limanı’na 400 mt. uzaklıktadır.

Diğer

Led TV, Ücretsiz Wifi erişimi, Elektrik Süpürgesi, Klima (her odada), Balkon Mobilyası, Ütü, İlk girişte çarşaf ve havlu takımları

Çok güzel şık ve tertemiz bir otel, tekli ve çoklu seyahatler için tavsiye
edebileceğim bir yer..
Engin
@airbnb

Rezervasyon

Doğrudan rezervasyon yapmak için aşağıdaki butona tıklayarak müsaitlik durumunu öğrenebilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.


Rezervasyonlarla ilgili sorularınızı rezervasyon@kasinn.com adresine e-posta göndererek sorabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Harita

[google_map_easy id="1"]

Comments are closed.